Ochranný filtr FILTRE-041

167  s DPH

Ochranný filtr pro kombinované vysavače jako jsou Pro 10, Pro 20, Pro 100 a Pro 200

Katalogové číslo: Filtre-041 Kategorie:

Papírový přídavný sáček, který se navléká na stálý filtr, umístěný na sacím koši vysavačů pro kombinované sání. Vynikajícím způsobem filtruje prach a navíc napomáhá jeho snadnému opadávání z filtru a podporuje samočistící efekt. Pokud nedojde k jeho mechanickému poškození, tak není potřeba jej měnit při vysypávání nádoby. V případě nutnosti výměny, jej jednoduše stáhnete do nádoby a vynesete s ostatním prachem do odpadu. Stálý filtr pod ním zůstává zcela čistý a kontakt s prachem je při tomto úkonu minimální. Pak jen jednoduše nasadíte filtr nový, který vydrží měsíce a někdy i roky.  Jeho výměna je snadná, protože drží na sacím koši sám pomocí všité gumy. Jednoznačně doporučujeme pro každý model centrálního vysavače na kombinované sání, jako přídavný filtr. Pro modely vysavačů s doživotní zárukou:

Nové řady: Husky Pro 100, Husky Pro 200, Husky P10, Husky P20, Staré řady: HU-PT2711ENA, HU-PT3611ENA, HU-PT3211ENA, G250, G260, G325

Přídavný papírový filtr FILTRE-041 pro modely Husky Pro 10 a Pro 20 se navlékají přímo na stálý filtr vysavače. Díky vlastnostem speciálního papíru, který není porézní, neulpívá na něm prach. Cyklonové proudění vzduchu kolem filtru jej průběžně čistí. Filtr není potřeba měnit při každém vysypání nádoby, což bývá díky objemu 36l zpravidla jen 2x do roka. Pokud se rozhodnete pro jeho výměnu, tak jej lze snadno dvěma prsty stáhnout do nádoby a vynést spolu s odpadem. Pod papírovým filtrem zůstává stálý filtr čistý a stačí nasadit nový sáček, který snadno drží na správném místě pomocí gumy. Netvrdíme nesplnitelné. Každý vysavač vyžaduje nějakou údržbu. Husky Pro s papírovým filtrem FILTRE-041 ale jenom minimální!