Naše služby

Centrální průmyslové vysavače

Naše filosofie vždy spočívala ve snaze o výrobu takových výrobků, které budou plně uspokojovat potřeby zákazníků, jak co se týče parametrů, tak i spolehlivosti.

Naši pracovníci se snaží udávat tempo na rychle se rozvíjejícím trhu s centrálními vysavači. Jsme si vědomi, že se jedná opravdu o převratný výrobek, přinášející mnohé výhody v každodenním životě, který je spojen s životním prostředím a čistotou kolem nás. V posledních letech se s centrálními vysavači pro komerční prostory objevili i jiní výrobci, kterým se ne vždy jednalo o nejlepší kvalitu a úroveň požadovanou klientem. Namísto toho se však podílejí na vytváření velikého „zmatku”, ať už co se týče technických parametrů, tak i aplikací systému.

Disan se může pochlubit desetiletými zkušenostmi a mezinárodním zastoupením ve 34 zemích světa a více než tisícovkou již nainstalovaných, vysoce výkonných třífázových zařízení.

Firma Disan nabízí technická řešení vycházející z promyšlených strategií, týkajících se oblasti bydlení, průmyslového sektoru a architektury.

Disan využívá nové moderní technologie, které aplikuje do svých výrobků ve spolupráci s firmou SIEMENS, jejichž motory, turbíny, a elektroniku výhradně využívá. Díky tomu jsou zachovávána nejlepší řešení, výhody a charakteristiky moderního centrálního vysávání.

Komerční systém centrálního vysávání DISAN je uzpůsoben pro 24hodinové užívání a je vybaven třífázovým motorem SIEMENS s řídící jednotkou téže značky, umožňující postupné nabíhání otáček turbíny podle informací, udávané elektronickým snímačem umístěným v potrubí.

V praxi to znamená, že systém umožňuje úklid až ze 4 míst současně a tím nahrazuje větší množství malých vysávacích jednotek. Při požadavku na ještě větší počet operátorů vysávajících v souběhu lze použít jednotku se třemi turbínami 3×5,5kW, nebo dokonce i 2×7,5 kW, s řídící jednotkou, která spíná postupně jednotlivé turbíny podle toho, z kolika zón v objektu je požadavek na vysávání.

Jedná se o stavebnicový systém u kterého se staví jednotlivé turbíny s motory na sebe, čímž zabírají minimální prostor. Maximální počet uživatelů vysávajících v souběhu je až 8 osob.

Řešení centrálního vysávání pomocí systému DISAN zajišťuje vysoký komfort úklidu s výfukem přefiltrovaného vzduchu mimo objekt s minimální údržbou, protože velkoplošný hvězdicový filtr ( s plochou 35.000 cm2 ), umístěný v separační nádobě o objemu 1251, je automaticky oklepáván v předem naprogramovaných intervalech.

Od vysávací jednotky je veden potrubní systém, složený z trubek různých průměrů, do celého objektu až k jednotlivým vysavačovým zásuvkám. Rozvod může být navržen i tak, že lze vysávat i z několika zásuvek na jednom patře současné. Takové řešení je optimální třeba pro hotely. Systém se spíná zasunutím hadice do zásuvky přes kontakty  bezpečný ovládací okruh 12V.

Jedna komerční jednotka DISAN je schopna zvládnout úklid až 8000m2 plochy.

Proč centrální vysavač ?

  • Na rozdíl od robotických vysavačů dosáhne všude.
  • Je naprosto tichý.
  • Nevíří prach.
  • Všechny nečistoty včetně alergenů a roztočů odvádí mimo bytové prostory.
  • Přefiltrovaný vzduch odvádí rovnou ven z budovy.
  • Na výběr máte suché i mokré vysávání, možnost nanášet vodu i splachování přímo do kanalizace.
  • Potrubní rozvod lze čistit saponátem a desinfekcí.
  • Téměř bezúdržbový, koš se vynáší do popelnice maximálně dvakrát ročně.
  • U vysavačů Husky a Duovac lze filtr velice snadno vyčistit či vyprat.
  • Na vybrané typy poskytujeme záruku 25 let. Tak jim věříme.